We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Nevaru Aizmirst

by jorspeis

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
    Purchasable with gift card

      €10 EUR  or more

     

1.
Zelts 04:33
ZELTS VISAS PASAULES ZELTS MAN IR ATRASTIES TEVĪ UN, NEVIS NEKUR, NEKAD ZEMĒ, KAS VALDZINA, SAUC UN VISU ĀRĀ JAUC. KĀ CAUR PAVĒRTĀM DURVĪM ES LŪKOJOS TAVĀ SIRDĪ - TUR PAŠĀ ZĀLES VIDŪ MAN GALDS IR KLĀTS BAGĀTĪGI! SAUC MANI VĀRDĀ, VED MANI KĀPNĒS VISAUGSTĀKĀS, KAS SAULĒ AIZVIJAS. APSTEIDZOT KRĒSLU, MĒS DOSIMIES KĀPNĒS VISAUGSTĀKĀS, KAS SAULĒ AIZVIJAS. ES IEKRĪTU TAVĀ MĪLESTĪBĀ… VISAS PASAULES ZELTS IR TUVUMS TAVS BEZGALĪGAIS! SAUC MANI VĀRDĀ, VED MANI KĀPNĒS VISAUGSTĀKĀS, KAS SAULĒ AIZVIJAS. APSTEIDZOT KRĒSLU, MĒS DOSIMIES KĀPNĒS VISAUGSTĀKĀS, KAS SAULĒ AIZVIJAS.
2.
NEVARU AIZMIRST NEVARU AIZMIRST UN NEVARU ATKAL SAGAIDĪT TO MIRKLI, KAS DEVIS ELPU VĒL GADIEM UZ PRIEKŠU IET! LAI ARĪ SEN, BET KĀ IEPRIEKŠĒJĀ DIENĀ - SPĒCĪGĀKĀ ELPA DOD UZ PRIEKŠU IET! VISS, KO REDZU, DOMĀS MANI ATVED ATPAKAĻ PIE TEVIS, PIE TEVIS! VISS, KO JŪTU, DOMĀS MANI ATVED ATPAKAĻ PIE TEVIS, PIE TEVIS! DZĪVE APSEGLOTA VĒL NESĪS MANI PĀRI ZIEDU UN PELNU PĻAVĀM, TĀ SKRIES, LAI ARĪ KĀ MAN VĒL IES, NEVARU AIZMIRST UN NEVARU ATKAL SAGAIDĪT TO MIRKLI, KAS DOD ELPU UZ PRIEKŠU IET! DIENA PĀRIET NĀKAMAJĀ, NEZINĀMAJĀ, BET TUVĀK GAIDĪTAM!
3.
Perfekts 03:27
PERFEKTS NO VIENAS JOSLAS OTRAJĀ PRĀTS SKRIEN TĀ, IT KĀ PATI DZĪVĪBA TURĒTOS KRAUJAS MALĀ! TIK VIEGLI IERAUDZĪT TO, KAS NEPAREIZS, KAMĒR NEPADARĪTAIS TĀ ARĪ SEKOT NEBEIDZ! PERFEKTS NEKAD NEBŪS PIETIEKAMI LABS, REIZĒM TIEŠI PLAISAI CAURI IESPĪD STARS! BEIDZOT APBRUŅOJIES, VISS GLĪTS UN NOPULĒTS, KAMĒR NEPILNĪBĀS MOSTAS SKAISTUMS NEREDZĒTS! DZĪVI IZDARĪT VAR ROKĀM NOBRĀZTĀM, AR KĻŪDĀM IZLABOTĀM UN PIEDOTAJĀM! VISS BRĪNIĶĪGAIS, LIELAIS IR MĒNESS GAISMĀ IETS, VISS BRĪNIŠĶĪGAIS, LIELAIS IR ZAUDĒJUMU LIEKTS, VISS BRĪNIŠĶĪGAIS, LIELAIS NAV PERFEKTS, BET IR DZĪVS!
4.
Doma 03:00
DOMA DOMA UZ GALDA MALAS SĒŽ UN MANĪ VERAS - VAI ES TAI BŪŠU DURVIS ŠAJĀ PASAULĒ? TĀ VĒLAS IEMIESOTIES, TĀ VĒLAS SEVI DOT, BŪT KRŪZEI DZIDRA ŪDENS, BŪT KLAIPAM, KAS SPĒKU DOD. SKAĻĀ LAIKĀ KĀ BŪT SAVĀ ĀDĀ UN RADĪT, SAVĀ BALSĪ IZDZIEDĀT, SAVĀ VĒLMĒ PIENEST SAVU DĀVANU, DZĪVOT, NEPRASOT TAM ATĻAUJU? DOMU KĀ RASTU ZELTU TĪRĪT UN NOSARGĀT, ROTĀ DARINĀT UN PASAULI IZROTĀT, IZROTĀT! (PASAULĒ,) KUR VISS VĒL NAV PABEIGTS, KO NOZĪMĒ ATĻAUJU SEV DOT?
5.
Dziļumā 03:17
DZIĻUMĀ DZIĻUMĀ, KUR ZEMI NEVAR AIZSNIEGT, ĻAUT ŪDENIM SEVI NEST UN SKATĪTIES DEBESĪS, UN NEDOMĀT PAR KRASTIEM! NEVIS TĀLUMĀ, BET SIRDĪ GUĻ MANI DĀRGUMI, TO NEREDZĒT BŪTU SAMAKSĀT AR SEVI! VAKARĀ PRETĪ SAULEI EJOT, NESTEIGTIES UN IEELPOT VASARAS PILNĪBAS SMARŽU, UN NEMEKLĒT, KĀ PIETRŪKST! NEVIS TĀLUMĀ, BET SIRDĪ GUĻ MANI DĀRGUMI, TO NEREDZĒT BŪTU SAMAKSĀT AR SEVI! NE VAKARDIEN, NE RĪTDIEN, BET ŠODIEN MAN IR VISS NE VISS, KO ES VĒLOS, BET VISS, KAS MAN IR VAJADZĪGS!
6.
Tālāk 03:13
TĀLĀK AR BASĀM KĀJĀM TU DODIES TĀLĀK, TEV JĀIET TĀLĀK. TAVĀM ACĪM MANS CEĻA LĪKUMS KĻŪST AIZVIEN TĀLĀKS. RUDZU LAUKU ELPA TEVI PAVADA, KAMĒR TU NOKRATI PUTEKĻUS ŠOS, LAI PA ĪSTAM PAMOSTOS. IR TIK DAUDZ, KO TEIKT, TOMĒR NEVARU PATEIKT NE VĀRDA... ES PALIEKU ŠEIT, TU DODIES TĀLĀK, TEV JĀIET TĀLĀK! UN, KAD PIENĀKS LAIKS, ZINI, PIENĀKS ĪSTAIS LAIKS! MĒS TIKSIMIES MĀJĀS!
7.
Rudens 03:23
RUDENS TĀDS GAIŠUMS TIKAI ĻOTI RETAM RUDENIM. TĀDS GAIŠUMS MAN NAV BIJIS VĒL LĪDZ ŠIM. NE ZIEMAS BAIL, NE ARĪ TUMSA KAIŠ. JAU PAŠĀ SAJŪTĀ IR KAUT KAS GAIŠS. KĀ BALTI DVIEĻI - LIEDAGI PĀR JŪRU. ES EJU KRASTU ŠO JAU REIZI KURU, UN VISS IR GAISMĀ BALTS UN SUDRABOTS. ES NEZINU, PAR KO MAN TAS IR DOTS. IMANTS ZIEDONIS 1983.
8.
Pārpilnība 03:36
PĀRPILNĪBA ZEM KĀJĀM SAKŅU TĪKLS, VIRS GALVAS - GALOTNES, MŪŽĪGĀ ASINSRITĒ ZEME DZĪVĪBU NES: NE VIENMĒR IERAUDZĪTĀ PĀRPILNĪBA VISĀ! DIVAS DZĪVES SATIEKAS, VIENA OTRAI ATVERAS, UN ATKLĀTAIS SARINDOJAS LAPPUSĒS DZIEDINOŠĀS: NE VIENMĒR IERAUDZĪTĀ PĀRPILNĪBA VISĀ! LAI CIK BŪTU PAZAUDĒTS, LAI CIK ARĪ IEMANTOTS, ATKAL CEĻAMIES, EJAM, NO JAUNA SPĒKU RODAM: NE VIENMĒR IERAUDZĪTĀ PĀRPILNĪBA VISĀ! UN, KAD ROKAS IR TUKŠAS, KAD ELPA IR VISS, KAS VĒL IR… ES VIDŪ BEZGALĪGĀ PĀRPILNĪBĀ VISĀ!
9.
Klātbūtne 04:19

credits

released September 10, 2021

Producenti: Jorspeis

Albuma vāks: Sanda Undzēna
www.sandaundzena.com

license

all rights reserved

tags

about

jorspeis Latvia

contact / help

Contact jorspeis

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like jorspeis, you may also like: